Nasza firma to rodzinne przedsiębiorstwo, biuro rachunkowe, założone w 1992 roku, w pierwotnej nazwie Egida. W 1993 otrzymała nazwę Patronat, w 2002 roku przekształcona w Spółkę z o.o.

Niezmiennie stawiająca na utrzymanie jak najwyższej jakości usług przy umiarkowanych cenach. Możemy poszczycić się brakiem jakichkolwiek przypisów podatkowych, pokontrolnych, od samego początku działalności. Priorytetem jest bezpieczeństwo podatkowe klientów, ich zadowolenie ze współpracy i możliwość podania pomocnej dłoni w każdej sytuacji.

Stawiamy na stałych partnerów, nie poszerzając zanadto kręgu klientów – jako zarząd wolimy znać każdego osobiście, nawiązując czasami wręcz rodzinne stosunki, niż stać się bezosobową machiną do przerabiania dokumentów księgowych.

Obsługujemy firmy z tak szerokim spektrum działalności, że sami zastanawiamy się czasami nad pomysłowością przedsiębiorców. Nie ma dla nas znaczenia kategoria firm – usługi, produkcja, transport, export, import, agencje pracy tymczasowej, fundacje – można tak wymieniać bez liku. Z problemami takich firm spotykamy się codziennie, znajdując rozwiązanie do najbardziej nawet zawiłych tematów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kompleksowej obsługi księgowej podmiotów gospodarczych. Na stronie znajdziesz pełen zakres naszych usług oraz informacje na temat korzyści jakie daje oddanie prowadzenia księgowości zewnętrznej firmie.

Przez lata prowadzenia biura rachunkowego zaufało nam wiele dużych i mniejszych firm. W stałej obsłudze mamy ponad 100 jednostek. Stale współpracujemy z biegłymi rewidentami czy też z radcami prawnymi. Korzystamy pełną garścią z najnowszych technologii, angażując ją w naszą codzienną pracę. Nasz zespół to niezmiennie dziesięciu zaufanych specjalistów, świetnie orientujących się w przepisach.

Mamy nadzieję, że informacje zebrane na tej stronie pozwolą i Wam podjąć słuszną i dobrą dla Waszej firmy decyzję.

Zapraszamy serdecznie
Prezes Zarządu – Jarosław Stec